2022 Yengeç Burcu Yıllık Yorumu

Burçlar

2022 Yengeç Burcu Yıllık Yorumu

Aşk dolu bir yıla hazır olun! Kalbiniz boşsa tutkulu bir ilişki kapınızı çalacak. Hayatınızda biri varsa ilişkinizi yeniden alevlendireceksiniz. Bambaşka çevrelere girecek; bulunduğunuz ortamlarda göz dolduracaksınız. Özel bir yıl sizi bekliyor.

Yengeç Burcu 2022 Kariyer Hayatı

Bu sene gelirlerle, ödemeleriniz arasında iyi bir denge kurmanız gerekebilir. Yatırım yapmak isteyebilir veya kredi, sponsor, hibe gibi arayışların peşine düşebilirsiniz. Varsa ortaklı işlerinizde bütçeyi artırmak için iş başa düşebilir ve daha fazla mesuliyet alabilirsiniz. Miras bekleyen Yengeç iseniz bu sene bu konuyla alakalı gelişmelerin olacağını garanti edebilirsiniz.

Yengeç Burcu 2022 Aşk Hayatı

Aşk hayatınız nisan ayında hareketlenebilir. Bu yıl yeni arkadaş ortamlarına girecek; hâlihazırdaki arkadaş çevrenizde yeni insanlarla tanışacaksınız.

Yengeç Burcu 2022 Sağlık

Bu sene mideyle ilgili sorunlara, sinir sistemi rahatsızlıklarına, zehirlenmelere, özellikle alkol tüketimine dikkat edin. Spor aktivitelerinde bedeninizi fazla zorlamayın.

Yengeç Burcu İçin 2022 Tavsiyeleri

Eski kalıplardan arının. İlerlemenize engel tüm tutku ve takıntılarınızı geride bırakın. Böylece küllerinizden yeniden doğacaksınız. Sorunlarınızla yüzleşin. Bilinçaltınızın derinliklerine inip sizi tedirgin eden durumların kaynağını bulabilirsiniz. Geçmişe neden takılı kaldığınızı ya da neyi bırakamadığınızı keşfedin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.