4 Nisan -10 Nisan Haftası Burç Yorumları

Burçlar

ay-takvimi
Koç ve Yükselen Koç Burçları

Ayın Balık seyahati ile başlıyoruz haftaya. Kendinizi biraz bitkin ve huzursuz hissedebilirsiniz. İçe çekilmek, sessiz kalmak ve gözlemlemek arzusunda olacaksınız. Burcunuzdaki Güneş Satürn ile uyumlu bir açı yapacak. Bu açıyla birlikte yurtdışı seyahatler, eğitim, satış, yayıncılık gibi konularda oldukça şanslısınız diyebilirim. Ayrıca uluslararası bir firmada çalışıyorsanız, üstlerinize kendinizi göstermek adına oldukça uygun bir zaman dilimi olacak.

Aşkın, estetiğin, güzelliğin gezegeni Venüs 5 Nisan tarihinde burcunuza geçiş yapacak. 24 Mayıs tarihine kadar burada seyahat edecek. Venüs karşıt burcunuz Terazinin yöneticisi olduğundan aslında burcunuzda zararlı etkiler gösterebiliyor. Dolayısıyla aşkta fazla aceleci, zorlayıcı ve agresif tavırlar sergileyebilmeniz mümkün olacak. Aynı zamanda dış görünümünüzde de bazı değişiklikler yapmayı arzulayabilir bu konuda da aceleci davranabilirsiniz. 6 Nisan tarihinde ise iletişim gezegeni Merkür

Boğa burcuna geçiş yapacak. Maddi konularda güvence arayışınız artarken, maddi manevi sahip olduğunuz değerleri, yeniden göz geçirmek, birikim kararları almak için uygun bir zaman olacak.

Hafta sonu ise ani gelişen durumlar ya da sürprizler yaşayabilirsiniz. Ya da siz ani kararlar alarak sürpriz yapmayı düşünebilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa Burçları

Haftaya Ayın Balık burcu seyahati ile başlıyoruz. Çok fazla sosyalleşmek istemediğiniz varsa bazı projelerde geri planda olmayı tercih ettiğiniz bir zaman olabilir haftanın ilk birkaç günü. 5 Nisan tarihinde Güneş ile Satürn oldukça güzel bir açı yapacaklar. Bu açıyla beraber özellikle hukuksal konularda ve ortak kaynaklarda şanslısınız diyebilirim. Bir davanız varsa ilerleme kaydedebilir, resmi işlerinizi kolaylıkla halledebilir kredi vb gibi konularda da olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Yine 5 Nisan tarihinde yönetici gezegeniniz Venüs, zararlı çalıştığı Koç burcuna geçiş yapacak. Burada zihinsel olarak geçmiş düşüncelere takılı kalabilir, hatalı ilişkiler içine girebilirsiniz. Özellikle aşk hayatınızla alakalı ya da cinsellikle ilgili şu aralar vereceğiniz kararlarda acele etmemelisiniz.

Merkür ise 6 Nisan tarihinde burcunuza geçiş yapacak. Uzun bir süre, daha pragmatik, analitik ve mantıklı olacaksınız ancak daha inatçı ve asla risk almak istemeyen bir tavırda olabilir, fazla net davranabilirsiniz. Hafta sonu ise, hafta geneline göre daha hareketlisiniz. Özellikle harcama yapmak, alışveriş söz konusu olabilir. Ani fikirlerle harekete geçebilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler Burçları

Haftaya ayın Balık seyahati ile başlıyoruz. İşle alakalı konularda dalgın ve isteksiz olabilirsiniz. Daha çok anneyle vakit geçirmek gibi bir arzu söz konusu olabilir. 5 Nisan tarihinde Güneş ve Satürn üçgen açı yapacaklar. Bu olumlu açı altında birkaç boyunca, sosyalleşeceksiniz. Özellikle ikili ilişkilerinizle alakalı bazı gelişmeler yaşanabilir. Belki çevrenizde olup bir süredir açılamadığınız kişiye kendinizi anlatabilirsiniz ya da tam tersi olabilir.

5 Nisan tarihinde aynı zamanda güzellik, estetik, aşk gezegeni Venüs, zararlı çalıştığı Koç burcuna geçecek. 24 Mayıs tarihine kadar burada hareket edecek. Bu süreçte her türlü ilişkinizde dengeyi korumakta zorlanabilir, sonradan pişman olabileceğiniz hareketlerde bulunabilirsiniz. Bu sebeple sakin olmaya çalışın. Ayrıca hatalı bir takım ilişkiler içine girebilirsiniz. O an bunu farketmeyebilirsiniz belki ancak sonradan keşke tanımasaydım dememek adına, çok dikkatli karar vermenizde acele davranamanızda, dış görünüşe göre değil, değerlere göre irdelemenizde fayda var.

6 Nisan tarihinde yönetici gezegeniniz Merkür, Boğa burcuna geçiş yapacak ve bir süre burada hareket edecek. Bu sebeple, gizlemeye çalıştığınız duygularınız sert bir şekilde ifade bulabilir. Yani sustuklarınıza karşı konuşmaya karar verebilirsiniz. İnatçı ve agresif tavırlar sergilemeniz de mümkün olacaktır. Hafta sonu ise ayın burcunuzdaki seyahati ile daha hareketli olacaksınız. Sosyal çevrenizde beklenmedik sürprizler söz konusu olabilir. Sizi sevindirecek gelişmeler yaşanabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları

Haftaya ayın yine su grubundan Balık burcu seyahati ile başlıyoruz.  Uzaklara çekilebilirsiniz. Özellikle yurt dışı ya da deniz kenarı uzak seyahatler söz konusu olabilir. Konuşmalar yapılabilir. 5 Nisan tarihinde Güneş Satürn ile uyumlu bir açı gerçekleştirecek. Bu açı altında birkaç boyunca, işle ilgili konularda ve günlük rutinlerinizde oldukça hareketlisiniz. Ayrıca üstlerle yapılacak görüşmeler varsa çok güzel bir açıdır. Kendinizi göstermek, konuşmak istediklerinizi konuşmak için uygun bir zamandır sizin için. Yine aynı tarihte Venüs Koç burcuna geçecek ve 24 Mayıs tarihine kadar burada seyahat edecek. Bu süreçte, kariyer konuları ön plana gelebileceği gibi, anne ile de bazı ufak sürtüşmeler yaşanabilecek. İş konusunda bu süreçte acele karar vermemekte fayda olacak.

6 Nisan tarihinde ise iletişim gezegeni Merkür, Boğa burcuna geçiş yapacak. Sosyal çevrenize karşı daha inatçı bir tavır sergileyeceksiniz. Ama daha sabırlı ve analitik olabileceksiniz. Hafta sonu ise, zihniniz biraz yoğun olacak. Kafa karışıklıkları söz konusu olabilir. İşle ilgili beklenmedik gelişmeler size sürpriz olabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan Burçları

Haftaya ayın Balık seyahati ile başlıyoruz. Aslında hafta boyunca sizinle ilgili özellikle seyahatler, yabancı dil konuları, kurslar, yabancılarla ilişkiler, satış pazarlama ön planda olacak. Deniz kenarı yerlere çekilebileceğiniz bir zaman dilimi olacak. 5 Nisan tarihinde aşk, estetik, uyum gezegeni Venüs zararlı çalıştığı Koç burcuna geçiş yapacak. Burada sizi de yukarıda saydığım konularda ilgilendirecektir. 24 Mayıs tarihine kadar, akademik konular, eğitim ve yukarıdaki konularda atağa geçmek isteyebilir önemli kararlar almak için acele edebilirsiniz ancak beklemenizde fayda var.

Uzun seyahatler planlamak isteyebilir hatta yurt dışına bile gitmek için can atabilirsiniz. Belirttiğim gibi acele kararlar verilmemesi gereken bir süreç. 6 Nisan tarihinde iletişim gezegeni Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. Kariyer eviniz hareketleniyor. Önemli kararlar aşamasına gelebilirsiniz. Her zamankinden daha inatçı, ısrarcı bir tavırda olabilirsiniz. Ancak olumlu yönüyle daha analitik düşünmenize sebep olacağından işlerinizi daha kolay halledebilirsiniz. Hafta sonu ise, sosyalleştiğiniz bir zaman olacak. Belki bir süredir görüşmediğiniz dost veya arkadaşlarınızla bazı organizasyonlar planlayabilirsiniz ya da beklenmedik bir davete icabet edebilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak Burçları

Haftaya ayın, karşıt burcunuz Balık seyahati ile başlıyoruz. İlişkilerinizle alakalı alıngan ve hisli davranabilirsiniz. Yanlış anladığınız konular sebebiyle içten içe kırılganlık gösterebilirsiniz.  5 Nisan tarihinde Güneş, Satürn ile uyumlu bir açı içine girecek. Bu açı altında önümüzdeki birkaç gün boyunca resmi işlerinizde kolaylık, evle ilgili konularda şans söz konusu olabilecektir. Evde otorite konumunda olan kişilerle konuşmak, anlaşmak için uygun bir zamandır ayrıca. Aynı tarihte Venüs Koç burcuna hareket edecek. 24 Mayıs tarihine kadar, ortak kaynaklarla alakalı konular gündeme gelebilir. Kredi çekmek, borç almak, ya da finanse ettiğiniz firma, parasını kullandığınız bir yakınınız ya da eşiniz de olabilir. Kısacası size ait olmayan ama yararlandığınız kaynaklarla ilgili acele kararlar vermemeye çalışmalısınız.

Merkür 6 Nisan tarihinde Boğa burcuna yerleşecek. Bu süre içerisinde ise, eğitim, akademik konular, satış, kurslar uzun seyahatler hız kanabilir. Bu konularda daha hırslı ve tutkulu davranabilirsiniz. Hafta sonu ise, özellikle annenizle alışveriş yapmak gibi istekler durumlar söz konusu olurken, hareketlisiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi Burçları

Haftaya ayın Balık burcu seyahati ile başlıyoruz. Haftanın ilk birkaç günü sizin için günlük rutinlerinizi yerine getirmekte zorlandığınız, halsiz ve isteksiz hissettiğiniz bir zaman olabilir. 5 Nisan tarihinde Güneş ve Satürn uyumlu bir açı yapacaklar. Bu açı altında birkaç gün, yakın çevre ve ilişkilerinizle alakalı konularda önemli konuları halledebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler, yankın akraba vb gibi kişilerle alakalı konuşmak istediğiniz konu, çözülmesi gereken mesele varsa halledebilirsiniz. Yine aynı tarihte yönetici gezegeniniz Venüs, karşıt burcunuz olan Koç burcuna geçiş yapacak. 24 Mayıs tarihine kadar burada hareket edecek. Bu süreçte daha inatçı, biraz fazla kendini düşünen, hızlı karar alan bir yapıda olabileceğiniz gibi ilişkilerinizle ilgili uygun olmayan durumlar söz konusu olabilir. Bu sebeple acele karar vermek yerine durumun ilerisini düşünerek hareket etmenizde fayda var.

6 Nisan tarihinde ise, Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. Bu süreçte ortak kaynaklarla alakalı düşünceler ön planda olacak. Kredi çekmek veya borç almak ya da eş veya ailenizden istemek gibi durumlara girebileceksiniz. Miras vb gibi durumlar da söz konusu olabilir. Hakkınıza sahip çıkacağınız bir dönem. Hafta sonu ise, hareketlisiniz. Uzun seyahatler planlayabilir, bir kursa katılmaya karar verebilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep Burçları

Haftaya ayın Balık burcu seyahati ile başlıyoruz. Aşka çekildiğiniz, partnerinizle belki deniz kenarı bir yerlerde vakit geçirmek istediğiniz bir zaman olabilir. 5 Nisan tarihinde Güneş ile Satürn uyumlu bir açı yapacaklar. Bu açı altında birkaç gün boyunca, işle ilgili konularda şanslısınız. Özellikle geçiş yapmak istediğiniz görev ya da almak istediğiniz zam ile ilgili görüşmek için oldukça uygun bir zaman. kendinizi gösterebilirsiniz.  Aynı tarihte Güzellik, aşk, uyum gezegeni Venüs Koç burcuna geçiş yapıyor. 24 Mayıs tarihine kadar burada hareket edecek. Bu süreçte de, yine işle ilgili konular gündeme gelebilir. Görev değişikliği vb durumlar ön plana gelebilir. Hatta beklenmedik sürprizler yaşayabilirsiniz.

6 Nisan tarihinde ise Merkür, karşıt burcunuz Boğa burcuna geçiş yapacak. İlişkilerinizde daha meraklı, tutkulu, inatçı olacağınız bir zaman. Bazı konularda fazla ısrarcı olabilir, sözlerinizle aşırı baskıcı bir hava yaratabilirsiniz. Dikkatli olmanızda fayda var. Hafta sonu ise, maddi konularda değişkenlik söz konusu olabilir. Beklemediğiniz bir destek gelebilir.

Yay ve Yükselen Yay Burçları

Haftaya ayın Balık burcu seyahati ile başlıyoruz. Evden biraz uzaklaşmak, deniz kenarı yerlere çekilmek, içinize dönmek gibi arzularınız hatta eylemleriniz söz konusu olabilir. 5 Nisan tarihinde Güneş ile Satürn uyumlu bir açı yapacaklar. Bu açı altında birkaç gün boyunca, yeteneklerinizle alakalı kendinizi göstermek istediğiniz konularda şanslısınız. Yaratıcı enerjiniz açılacak diyebilirim. Dış görünüşünüzde bazı değişiklikler yapmak, bazı konularda kendinizi ortaya koymak isteyebileceksiniz. Çocuklarla alakalı önemli konuların hallolabileceği, partnerinizle ilgili de güzel gelişmelerin yaşanabileceği bir zaman.  Aynı tarihte Venüs Koç burcuna geçiş yapacak ve 24 Mayıs tarihine kadar burada hareket edecek. Bu süreçte de aşk konusunda bazı hatalar yapma eğiliminde olabilirsiniz. Duygularınız değişkenlik gösterebilir. Beğendiğiniz birine duygularınızı açıklamakta acele edebilirsiniz. Aşkta daha inatçı olacağınız kesin…

6 Nisan tarihinde ise Merkür, Boğa burcuna geçiş yapacak. İşle alakalı sağlam temeller atmak, uzun vadeli planlar yapmak isteyeceksiniz. Günlük rutininizde daha analitik ama biraz rahat davranabilirsiniz. İş ortamınızda daha inatçı hırslı bir tutum sergileyebilirsiniz.

Hafta sonu ise, ikili ilişkiler ön planda belki eş ya da partnerinizle ya da arkadaşlarınızla yapacağınız organizasyonlar size keyif verecektir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları

Haftaya ayın Balık burcu seyahati ile başlıyoruz. Yakın çevre ve kardeşlerinize karşı oldukça hassas ve duygusalsınız. Kısa seyahatler planlayabilirsiniz. 5 Nisan tarihinde Güneş ile yönetici gezegeniniz Satürn uyumlu bir açı yapacaklar. Bu açı altında birkaç gün boyunca, evle ilgili önemli konuları halledebilirsiniz. Resmi işleriniz varsa kolaylık sağlayabilir. Aynı tarihte Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. 24 Mayıs tarihine kadar burada hareket edecek. Bu süreçte de, evinizle ilgili kararlar almanız mümkün. Eve alışveriş yapmak, evi düzenlemek, güzelleştirmek, yeni eşya almak hatta evi satmak veya taşınmak fikri söz konusu olabilir. Acele karar verme eğilimde olabilirsiniz ama risk alınabilecek bir dönem değil.

6 Nisan tarihinde ise, Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. Aşktan ziyade ilişkilerinizde daha mantıklı ve pragmatik olmaya çalışacaksınız.  Bir ilişkiniz varsa sosyalleşebileceğiniz bir zaman. Yemek kursu gibi bazı eğitimlere katılma durumları söz konusu olabilir. Hafta sonu ise, işle ilgili hareketlilik söz konusu olabilir. Belki çalışmanızı gerektiren durumlar olabilir. Misafir ağırlamak gibi evde hareketlilik de söz konusu olabilecektir.

Kova ve Yükselen Kova Burçları

Haftaya ayın Balık burcu seyahati ile başlıyoruz. Maddi konularda biraz huzursuz olabilirsiniz. 5 Nisan tarihinde Güneş ve yönetici gezegeniniz Satürn uyumlu bir açı yapacaklar. Bu açı altında birkaç gün boyunca sosyal çevre ve yakın çevrenizle alakalı gelişmeler olabilir. Yakın arkadaşlar ya da komşulardan gelebilecek bir iş teklifi ya da onların aracılığıyla gireceğiniz bir ortamda kendinizi göstermeniz söz konusu olabilir. Aynı tarihte Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. 24 Mayıs tarihine kadar, yine yakın arkadaşlar ve çevre mercek altında. Hatalı kararlar vermemeye dikkat etmelisiniz. Zira inatçı ve agresif eğilimler gösterebilirsiniz. Özellikle varsa kız kardeşlerle alakalı konularda baskı altında hissedebilirsiniz. Kısa seyahatler planlamak isteyebilirsiniz.

6 Nisan tarihinde Merkür, Boğa burcuna giriş yapıyor. Uzun süre burada kalacak. Bu etki evle ilgili konuları gündeme getirebilir. Ev alım satımı gibi işlemlerle uğraşabilirsiniz. Evde bazı konularda inatçı ve hırslı bir tutum sergileyebilir, maddi güvence arayışına girebilirsiniz.

Hafta sonu ise, sosyalleşmek isteyeceksiniz. Varsa partnerinizle vakit geçirebileceksiniz.

Balık ve Yükselen Balık Burçları

Haftaya ayın burcunuzdaki seyahati ile başlıyoruz. Dolayısıyla biraz değişken bir ruh halinde olmanız, sakin ve içsel olmanız olağan olacak. 5 Nisan tarihinde Güneş ve Satürn uyumlu bir açı yapacaklar. Bu açı altında, birkaç gün boyunca maddi konular gündemde olabilir. Kariyerinizle alakalı bazı gelişmeler olabilecekken zam vb gibi konular için üstlerinizle yapacağınız görüşmelerden olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Aynı tarihte Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. 24 Mayıs tarihine kadar, alışverişlerinize dikkat etmenizde fayda var. Gereksiz ve fazla alışveriş yapabilirsiniz. Sahip olduğunuz değerlerle alakalı fazla inatçı, tutucu tavırlar sergileyebileceksiniz.

6 Nisan tarihinde Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. Bu süreçte, özellikle kardeşler, yakın arkadaşlar, kuzenlerle alakalı konular ön plana gelebilir. Eğitim ve kısa seyahatlerde artış söz konusu olabilir. Biraz inatçı ve fazla hırslı bir tutum sergilemeniz de mümkün.

Hafta sonu ise, evde vakit geçirmek isterken evde misafir ağırlamak sebebiyle hareketli geçirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.