6-11 Şubat 2017 Haftalık Burç Yorumu

Burçlar

6 Şubat Pazartesi burç yorumu

Haftaya zihinsel ve fiziksel olarak hareketli şekilde başlayabilir, iletişim, bilgi akışı, eğitimler ve seminerlere hız verebiliriz. Günün ilk yarısında özgüvenimiz yüksek olabilir ve hayatımızdan memnuniyet duyabiliriz. öğleden sonra saatlerinde de dostlarımızdan destek almak bizi oldukça rahatlatabilir. Akşam saatlerinde bir ara endişelerimizle yüzleşmek zorunda kalsak da çoğunlukla kendimizi rahat, canlı, şanslı ve iyimser hissedebilir ve şükran hissiyle dolabiliriz. Bugün gökyüzünde çok önemli bir başka sembolizm daha gerçekleşecek ve şans ve bolluk sembolü 9 Haziran 2017 tarihine kadar sürecek olan geri hareketine başlayarak daha fazla içsel gelişime odaklanma zamanında olduğumuzu hatırlatacak. Bu dönemde bizi ümitlendiren bazı fırsatlara kavuşmamızda ertelemeler yaşansa da içsel zenginliğimizi keşfetmek için çok uygun bir dönem olacak. özellikle ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili geçmişe yönelik farkındalıklar edinerek temizlikler gerçekleştirmek için çok uygun bir dönem olabilir. Kolay gelsin!

7 Şubat Salı burç yorumu

Bugün de zihinsel ve fiziksel olarak hareketli olabilir, iletişim, bilgi akışı, eğitimler ve seminerlere hız verebiliriz. öte yandan gece yarısından itibaren içe kapanmamız, sorumluluklar ve zorunluluklar yüzünden özgürlüğümüzün kısıtlandığını hissetmemiz mümkün olabilir. Saat 01.54’ten 10.02’ye kadar gökyüzünde temel bir gösterge olmayacağından, bu süre boyunca önemli ve geleceğe yönelik işlerle ilgilenmeyerek elimizdeki özellikle iletişimle ilgili yarım kalmış işleri tamamlamakta fayda olacak. Saat 10.02’de başlayacak 2,5 günlük yeni sürece göre duygularımız oldukça yoğun olabilir ve kendi kabuğumuzda, evde, ailemizle olmak, mümkün olduğunca sevdiğimiz insanlarla güven içinde zaman geçirmek isteyebiliriz. Ancak günün ilk yarısında kendi isteklerimiz ile ilişkilerin gerektirdikleri arasında denge kurmak zor gelebilir ve bu da uzlaşmayı zorlaştırabilir. Akşamüstü saatlerinde ise aldığınız destekler hayatınızda doğru adımlar attığınızı hissettirebilir. öte yandan gece saatlerinde gerginliği yükselten, rekabeti ve mücadeleyi ön plana çıkaran koşullar söz konusu olabileceğinden bu saatlerde kendimizi huzurlu ortamlarda tutmaya özen göstermeliyiz. Bugün ayrıca zihin ve iletişim sembolü gezegen yeni konumuna gelerek 26 Şubat tarihine kadar yaratıcı düşünceyi ve sosyalleşmeyi desteklemeye başlayacak.

8 Şubat çarşamba burç yorumu

Bugün de duygularımız oldukça yoğun olabilir ve kendi kabuğumuzda, evde, ailemizle olmak, mümkün olduğunca sevdiğimiz insanlarla güven içinde zaman geçirmek isteyebiliriz. Sabahın erken saatlerinde ilham gücümüzü ve sezgilerimizi etkin kullanabiliriz. Ancak sonrasında akşamüstü saatlerine kadar duygusal olarak zorlanabilir, baskı hislerine karşı koymaya çabalayabiliriz. Akşam saatlerinde de ani olaylar, sürprizler ve şoklarla gerginlik artabilir. Neyse ki gece yarısına doğru bazen endişelerimizin kaybolduğunu, bazense duygularımızın fazlasıyla coşkun olduğunu hissedebiliriz. Bugün sakin, sabırlı ve anlayışlı olabilenler için çok daha kolay bir gün olacaktır. Yine de önemli işlerinizi mümkün olduğu kadar çarşamba gününe bırakmamanızı tavsiye ederim.

9 Şubat Perşembe burç yorumu

Bugün de duygularımız oldukça yoğun olabilir ve kendi kabuğumuzda, evde, ailemizle olmak, mümkün olduğunca sevdiğimiz insanlarla güven içinde zaman geçirmek isteyebiliriz. Gece yarısından itibaren duygularımızın fazlasıyla coşkun olduğunu hissedebiliriz ancak saat 00.00’dan 12.40’a kadar gökyüzünde temel bir gösterge olmayacağından, bu süre boyunca önemli ve geleceğe yönelik işlerle ilgilenmeyerek elimizdeki işleri tamamlamakta fayda olacak. Saat 12.40’ta başlayacak 2,5 günlük yeni döngüde eğlencemizi, mutluluğumuzu ön plana almak ve sadece bizi rahat ve canlı hissettirecek şeylerle ilgilenmek isteyebilir, sanatla, aşkla, hobilerimizle veya çocuklarla zaman
geçirebiliriz. Ancak akşamüstü saatlerine kadar duygularımızı ifade etmekte ve duygu-mantık dengesi kurmakta zorlanabiliriz. Neyse ki akşam saatlerinde uyumlu, dengeli ve keyifli olabiliriz. Bugün genel olarak yaratıcı grup çalışmaları ve keyifli sohbetler için son derece uygun bir gün olabilir.

10 Şubat Cuma burç yorumu

Bugün de eğlencemizi, mutluluğumuzu ön plana almak ve sadece bizi rahat ve canlı hissettirecek şeylerle ilgilenmek isteyebilir, sanatla, aşkla, hobilerimizle veya çocuklar ile zaman geçirebiliriz. Sabah saatlerinde enerjimiz ve motivasyonumuz yükselebilir ve kendimizi güçlü hissederek hedeflerimize doğru daha kolay yürüyebiliriz. Bugün ayrıca kendimizi doğru ifade etmek, anlaşıldığımızı hissetmek, fikirlerimize destek bulmak için de son derece uygun bir gün olabilir. Keyifli sohbetlerin tadını çıkarmak, sunuş veya anlaşmalar yapmak için de uygun olabilecek Cuma gününü en iyi şekilde değerlendirmenizi dilerim.

11 Şubat Cumartesi burç yorumu

Bugün de eğlencemizi, mutluluğumuzu ön plana almak ve sadece bizi rahat ve canlı hissettirecek şeylerle ilgilenmek isteyebilir, sanatla, aşkla, hobilerimizle veya çocuklarla zaman geçirebiliriz. Gece yarısından itibaren dostlarımızla sosyalleşebilir, yaratıcılığımızın desteklendiğini fark edebiliriz. Saat 03.32’de Dolunay ve ona eşlik eden bir Ay Tutulması gerçekleşecek. Her Dolunay aslında Yeniay’dan beri atılan tohumların yeşerdiği, belirsiz konuların sonuca ulaştığı ve netleştiği, her şeyin görünür olduğu yüzleşme zamanlarıdır. Buradaki karşıtlık, bir gerginlik olduğu kadar farkındalık anlamı da taşır. Dolunay bazı korkuları gün yüzüne çıkarabilir ve biz de bu sayede yüzleşerek bunları temizleme fırsatı yakalarız. Kova-Aslan Dolunayı kendimiz olabilmek, kendimizi ifade edebilmek ile ekip çalışması yaparak birlikte hareket edebilmeyi dengeleme çabasıdır. Bencillikle idealizmi, eğlenceyle hümanizmi dengeleme, ama mutlaka yaratıcı yönümüzü ortaya koyma fırsatlarını sembolize eder. Dolunay’a Ay Tutulmasının eşlik etmesi ise özellikle bu konularla ilgili çok daha büyük ve kadersel olaylara ve bunların yaratabileceği büyük duygusal dalgalanmalara işaret eder. Her ne kadar asıl büyük olaylar Güneş Tutulması ile tetiklense de, duygusal çalkantılar da Ay Tutulması ile kendini daha fazla gösterir. Bu dönemde bırakmak istediğiniz temalara dikkat etmenizi tavsiye ederim. özellikle geçmişe dair kendimiz olmak, özgüvenli ve kendimizi ortaya koyabilmekle ilgili bizi geriye çeken duygusal bağımlılıklardan kurtulmak için gökyüzü önemli bir destek sunmakta. Dolunay ve Tutulma sonrasında kendimizi daha rahat, canlı, şanslı ve iyimser hissedebilir, güvende olduğumuzu fark edebiliriz. Saat 08.53’ten 16.51’e kadar gökyüzünde temel bir gösterge olmayacağından, bu süre boyunca önemli ve geleceğe yönelik işlerle ilgilenmeyerek elimizdeki işleri tamamlamakta fayda olacak. Saat 16.51’de başlayacak yeni döngüye göre önümüzdeki 2,5 gün işleri toparlamak, temizlik yapmak, yeniden düzenlemek, tamirat yapmak veya şifa çalışmaları ile ilgilenmek önceliklerimiz olabilir. Gece yarısına doğru hayatınızda doğru yöne yürüdüğünüzü fark edeceğiniz tesadüfler yaşayabilirsiniz. Bugün gökyüzündeki başka bir önemli sembolizm ise gün boyunca yeni deneyimler, fırsatlar ve açılımlardan yana son derece şanslı olabileceğimizi, ufkumuzu açacak yeni eğitimler, seyahatler ve ruhsal çalışmalara katılmak için de son derece uygun bir gün olacağını gösteriyor. özellikle iş ve finans konularında rahat etmemiz de mümkün olabilir. En iyi şekilde değerlendirmenizi dilerim!

12 Şubat Pazar burç yorumu

Bugün de işleri toparlamak, temizlik yapmak, yeniden düzenlemek, tamirat yapmak veya şifa çalışmalarıyla ilgilenmek önceliklerimiz olabilir. Günün ilk yarısında belirsizliklerin ve karmaşaların söz konusu olabileceğini, bu yüzden dikkat gerektiren konularda fazla risk almamak gerektiğini de söyleyebiliriz. Ancak ilham gücümüz, merhametimiz ve romantizm eğilimimiz oldukça yüksek olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.