Bacakları ince ve uzun gösterecek tüyolar

Yaşam

bacaklarinizi_uzun_gosterecek_tuyolar
Stilinizde yapacağınız birkaç küçük değişiklikle bacaklarınızı olduğundan daha uzun gösterebileceğinizi biliyor muydunuz?

Bacaklarınızın kısalığından şikayetçiyseniz, bu tüyolara mutlaka göz gezdirin.

1-Kısa elbise
Bacaklarınızı ince ve uzun göstermek istiyorsanız, kısa elbiseleri en yakın dostunuz haline getirin. Kısa elbiseler, midi ve uzun olanlara göre bacakları iki kat fazla uzun gösterir.

2-Topuklu ayakkabı
Topuklu ayakkabıların bacak boyunu daha uzun gösterdiği herkes tarafından bilinen bir gerçek. Ayrıca topuklu ayakkabı ile yüründüğünde bacak kasları daha çok çalışır ve bacağınız olduğundan daha düz ve güzel görünür.
Düz espadrillere ve babetlere veda edip topuklu ayakkabılara yönelmek için yeterince iyi sebepler değiller mi?

3-Nude renk topuklular
Nude renk topuklu ayakkabılar, dış görünüşünüzde adeta ilüzyon etkisi yaratır ve bacaklarınızı upuzun göstermeye yardımcı olur. Yaz günleri için vazgeçilmez olan nude renk topuklularınızı mini bir elbiseyle kombinlerseniz, istediğiniz seksi bacaklara kolay yoldan kavuşabilirsiniz.

4-Kalem etek
Kalem etekler, vücudu saran yapıları ile sizi daha ince gösterir. Bluzunuzu ya da tişörtünüzü kalem eteğinizin içine sokarak giyerseniz, kalçalarınız biraz daha yukarıda görünür ve bacaklarınız olduğundan daha ince ve uzun gözükür.

5-Yüksek bel pantolon
Yüksek bel pantolon da kalem etek gibi kalçaların daha yüksekte görünmesine neden olur ve bacaklarınızı da olduğundan uzun gösterir.

6-Tek renk
Yalnızca yüksek bel kıyafetler değil, baştan aşağı aynı renk giyinmek de bacakları uzun gösteriyor. Bu stil, yalnızca bacakları uzun göstermekle kalmıyor, aynı zamanda sizi olduğunuzdan daha zayıf göstermeye de yardımcı oluyor.

7-Koyu renkler
Baştan aşağı siyah gibi koyu renk giyinmek, sizi her zaman ince gösterir. Koyu renkler aynı zamanda bacakların da kısa gözükmesini engeller.

8-Kısa şortlar
Yazın vazgeçilmezlerinden biri olan kısa şortlar, rahat olmalarının yanı sıra bacakları da uzun gösteriyor. Teniniz bronzsa giydiğiniz şort bacaklarınızı olduğundan daha uzun gösterecektir. Eğer açık tenliyseniz, şort giymeden önce sprey bronzlaştırıcıları kullanabilirsiniz.

9-Uzun ve dik çizgili pantolonlar
Dik çizgili pantolonlar, bacakları uzun göstermekte oldukça bütük etkiye sahiptirler. Küçük bir göz yanılsamasına neden olan çizgiler, koyu renkli ya da beyaz üzerine siyah şeklinde olduklarında etkileri iki kat daha fazla artıyor.

10-Uzun çizmeler
Bacaklarınızı uzun göstermek istiyorsanız, uzun çizmelerin mucize gücünden yardım alabilirsiniz. Dize kadar uzanan çizmeler, sizi daha kusursuz ve uzun gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.