Bu hafta hangi burcu ne bekliyor

Burçlar

burc_yorumlari
Bu hafta tüm dikkatler Koçların üzerinde… Boğa, Aslan ve Başaklar ise kariyerlerinde olumlu gelişmelerle karşılaşacak.

Yayların akıllarına gelen başlarına gelebilir, olumlu düşünmeye çalışmalılar. Kovalar ise kendileriyle savaşlarını bitirmeli, inanç ve sevgilerini yükseltmeliler.

9 – 15 Şubat haftasına ait burç yorumları:

Koç
Bu hafta güncel hayatınızda tüm dikkatlerin üzerinizde toplanması, etkileyici yönlerinizin artması, kendinize güvenin yükselmesi yönünde etkili olacak. Kayıp imkanlarınız kazanca dönecek. Ayrı olduğunuz insanlarda sizlere dönüş yapacak. Parasal uğraşılarınız ve planlarınızda her şey sizin istediğiniz gibi ilerleyecek.

Boğa
Bu hafta maddi açıdan güçlenecek, iş ve çalışmalarınızda olumlu sonuçlar elde edecek, günlük işlerinizin olumlu sonuçları ile kariyer ve para açısından da güçleneceksiniz. Ayrıca hayat enerjiniz yükseliyor. Olumlu duygular içerisinde olmanız kolaylaşıyor. Maneviyatınız ise artıyor.

İkizler
Bu hafta duygusal açıdan zorlandığınız anlar olası. Mümkünse iş ve çalışma hayatınızda kararlarınıza sahip çıkın. Başkalarının fikri ile hareket etmeyin. Bu dönemde sizin için önemli olan henüz gerçekleştirmediğiniz dilekleri sonuçlandırmadan paylaşmamaya özen göstermelisiniz.

Yengeç
Bu hafta enerjinizi tüketmemeye, inançlarınızda değişim yaratmamaya özen göstermelisiniz. Aile içi ilişkilerinizde, endişelerinizin hat safhada artması olası. Sizi korkutan düşüncelerden arınmayı seçin.

Aslan
Bu hafta çalışma ve araştırma performansınızın gün geçtikçe yükseleceğine inancınız artacak. Dostlarınızın sizden borç almaya ihtiyacı olursa ya da birileri parasal isteklerde bulunursa, dikkatli olarak paraları elinizden çıkarmalısınız. Yoksa kazançlar kayba dönebilir. Aşk hayatınızda sakin olmaya özen göstermelisiniz.

Başak
Bu hafta bir araya geleceğiniz aile yakınlarınız ve dostlarınızla ilgili ve onların yaşadığı olaylarla bağlantılı mümkün olduğunca tarafsız olmayaçalışın ve onların hayatlarında olup biten olayların enerjisini hayatınıza çekmeyin. İş hayatınız ve günlük işlerinizde hür duygular içerisinde hareket ederek olumlu sonuçlar elde edecek. İş hayatınızda başarı ile ilerleyeceksiniz.

Terazi
Bu hafta iş hayatınız, parasal beklentileriniz ve hedefleriniz üzerinde güven ile hareket edecek, artan sağduyunuz ile de başarıyla ilerleyeceksiniz. Aşk hayatınızda ilişkinizin geleceğini düşünerek şeffaf ve açık sözlü olmaya da özen göstermelisiniz.

Akrep
Bu hafta görselliğinizle ilgili değişimler yapmayı planlıyorsanız, içiniz rahat olarak yapabilirsiniz. Saç renginiz, hatta sitilinizi bile değiştirebilir, yenilenip çevrenize ışık saçabilirisiniz. İş ve meslek ile ilgili olası şikayetler ve pürüzler karşısında objektif bakarak olumlu düşünceler içerisinde olmaya özen gösterin.

Yay
Bu hafta çevresel ilişkileriniz ile sağduyulu olarak hareket etmenizin olumlu sonuçlarını görecek, mutluluğunuza mutluluk katacaksınız. Ayrıca aklınıza gelenlerin başınıza gelmesi olası. Düşüncelerinize dikkat edin, sadece olumlu düşünün.

Oğlak
Bu hafta sizi geren anlık olaylar güncel hayatınızda olası. Ruhunuzu olgunlaştırıp inançlarınızı güçlendirin. İş hayatınız ve çalışmalarınızla ilgili yeni teklifler almanız olası. Düzen ve çevre değiştirmeyi düşünüyorsanız, kararlı olun ve iç sesinizi dinleyerek hareket edin.

Kova
Bu hafta kendinizle savaşmayı mutlak sonlandırın. İnançlarınız ve sevginizi yükseltin. Maddi açıdan kayıp fırsat ve paralarınızın yeni imkanlarla size dönüş yapması olası. İş ve kariyer hayatınızda her şey yolunda ilerliyor.

Balık
Bu hafta risk alan bir yapıda olsanız bile aslında yatırımlarınızdaki başarınız çalışmanıza ve üretkenliğinize bağlı. Yani şansınızı siz kendiniz yaratıyorsunuz. İlişkide olduğunuz sevdiğiniz veya eşiniz de bu dönemde parasal zirvesinde olacak. Tabii bu durumda sizin için oldukça yararlı olanaklar ortaya çıkaracak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.