Erkekleri baştan çıkarmanı sağlayacak yollar

Yaşam

ask_seks_cinsellik
Elde etmek istediğin erkeği baştan çıkarmanı sağlayacak yöntemler.

Seksi konuş
Birlikte televizyon izlerken ya da arkadaşlarınızla bir partide eğlenirken partnerine iyice sokul ve o an onu ne kadar çok istediğini kulağına fısılda.

İhtiraslı mesajlar at
Onu ne kadar istediğini dile getirmekten utanıyorsan, mesaj atmayı dene. Gün içinde partnerine ateşli mesajlar atarak yanında değilken seni düşünmesini sağla ve onu baştan çıkar.

Kışkırtıcı ol
Seksi bir kışkırtmadan daha baştan çıkarıcı ne olabilir? Partnerinle birlikte evde vakit geçirirken ya da o uyumaya hazırlanırken seksi iç çamaşırlarını onun önünde çıkar. Küçük çaplı bir şov ya da doğalmış gibi yaptığın seksi davranışlar onu baştan çıkarmaya yetecektir.

Seks oyuncaklarını dene
Yatakta biraz eğlenmek ve seksi biraz daha ateşli bir hale getirmek için seks oyuncakları satın alabilirsin.
Farklı bir şeyler deneyimlemek partnerinin de hoşuna gidecektir.

Seksi karşılama
Partnerin eve döndüğünde onu seksi iç çamaşırlarıyla karşıla. Yatak odasının kapısında seni yarı çıplak halde görmesi onu çok mutlu edecek ve baştan çıkaracaktır.

Birlikte iç çamaşırı alışverişi yapın
İç çamaşırı satın almak istediğinde mağazaları partnerinle birlikte gez. Sen, en seksi iç çamaşırları seçerken ve kabinde denerken o anda sana dokunamayacağı için aklı başından gidecektir.

Ne istediğini söyle
Sevişme esnasında partnerine ne istediğini dile getir. Hassas noktalarını senden daha iyi kim bilebilir ki? Partnerinin elini tutup seni doruk noktaya ulaştırabileceği özel bölgelere yavaşça götür. O da en az senin kadar bundan çok hoşlanacaktır.

Selfie yolla
Gün içinde partnerinle ayrı kaldığınız zamanlarda seksi iç çamaşırlarının içinde ya da yatakta yarı çıplak şekilde çektiğin özel selfie’leri ona yolla. Tüm gün boyunca seni arzulayacak ve yanına gelmek için can atacaktır.

Seks hayatında yenilik yap
Seksi daha keyifli hale getirmek için partnerine yatakta yeni bir şeyler yapmayı öner. Daha önce denemediğiniz seks pozisyonlarını uygulamayı ya da mekan değişikliği teklif edebilirsin.

Saçlarını aç
Saçların uzunsa partnerinin yanında açık bırak. Seksi bir şekilde omuzlarına düşen saçların erkeğinin çok hoşuna gidecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.