Genç eller için ev yapımı maskeler

Güzellik

el-losyonu
Vücudun en erken yaşlanan bölgelerden biride ellerimiz. Güneşin zararlı ışınları, rüzgâr temizlik ürünlerindeki kimyasallar ellerin güzelliğini ve gençliğini hızla alıp götüren faktörler.
Cerrahi müdahale ile genç ellere sahip olmak seçeneklerden, fakat farklı bir çözüm istiyorsanız, ev yapımı maskelerle genç görünümlü ellere sahip olmak mümkün…

Hepimizin evinde bulunan doğal gençlik iksiri zeytinyağı ile ellerinize masaj yapın ve bekletin, ellerinizin nasıl nemlenip yumuşadığını gözlerinizle görün. Zeytinyağının içerisindeki hücre yenileyici özellikler ve içerdiği E ve A vitamini cildin gençleşmesini sağlar. Bu nedenle sık sık ellerimize zeytinyağı maskesi yapmak ellerimizin yaşlanmasını önlediği gibi genleşmesini sağlar.

Aynı etkiye gösteren yağlardan birde de argan yağı. Ellerinizin gençleşmesinde argan yağı sıkça kullanılması gereken yağlardan. Argan yağını da zeytinyağı gibi kalınca bir tabak olarak ellerinize sürüp bekletin, ellerinizin nasıl yumuşak olduğunu gözlemleyin. Her iki işlemi de gece yatmadan yapıp pamuklu bir bezden eldiven giyip yatarsanız, sabaha kadar elleriniz daha çok beslenir etkisi daha güçlü olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.