Giyim Hileleri

Yaşam

ince-gorunmek-icin
Güzel giyinmek ve güzel gözükmek için illa ki muhteşem vücut hatlarına sahip olmanız şart değil. Güzel giyinmek giydiğini yakıştırmak ve birazcık da giyim hilelerini bilmekten geçiyor. Güzellik adına cilt bakımı, makyaj, epilasyon gibi güzel ve bakımlı görünmek için faaliyetler yaptıktan sonra bunu sergilemek için giyim şeklinize de özen göstermelisiniz.

Kısa boylular nasıl pantolon giymeli,
Eğer vücudunuzun üst kısmını uzun göstermek istiyorsanız, düşük belli pantolonlar tercih etmelisiniz. Bacaklarınızı olduğundan uzun göstermek içinse, yüksek belli pantolonları seçin. Kontrast renklerden ve iri desenlerden kaçının. Canlı renkleri, üstünüzle aynı tonlarda olmak kaydıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ceket ve gömlek: Fazla uzun veya belde biten kısa ceketlerden kaçının. Bele oturan ve kalça hizasında kalan modeller seçin. Düşük belli bir pantolon giymek istiyorsanız üzerine saçaklı, püsküllü veya payetli bir gömlek kullanabilirsiniz. İlla bir kontrast yapmak istiyorsanız, kumaş türü kontrastları uygulayın: ipek bir elbise üzerine jean ceket gibi.

Elbise: Tek renk ve düz kesim elbiseler silueti daha uzun gösterir. Ayrıca kadınsı ve seksi kesimleri de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kiloluysanız da pantolon giyebilirsiniz;
Pantolonlarınızı mümkün olduğunca krep gibi dökümlü kumaşlardan seçin. Üst: Özellikle pantolon üzerine, bacaklarınızın üst kısmına dek inen uzun tunikler giyin. Göz alıcı, dikkat çekici büyük desenler yerine, tek renk ve koyu tonları seçin.

Ceket: Dökümlü kumaşlardan olanları tercih edin; mümkünse önünü iliklemeden giyin.

Elbise – etek: Asla vücudunuzu sarmamalı. Streç kumaşlara veda edin. Vücuda yapışmayan, uçuşan kumaşlar idealdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.