Her kadında olması gereken 13 sütyen

Moda

siyah-sutyen-modeli
İç çamaşırı seçiminde seksi modeller cazip gelse de, kimi tişörtle kimi gece elbiseleriyle kullanıldığı için her model sütyene sahip olmanız şart.

Her kadının dış görünüşüne önem verir. Kıyafet tercihlerimizi yaparken kendimizi iyi hisetmek isteriz. Unutmayın ki kusursuz görünmek için doğru kıyafetlerle doğru sütyen seçimi yapabilmek son derece önemli ve gereklidir.

Aynı zamanda sıkıcı sütyen modelleri yerine seksi veya farklı modeller size güzel bir enerji verecek ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Her kadının gardırobunda olması gereken 13 farklı sütyen modelini bir araya getirdik…

Dolgulu sütyen
Dolgulu sütyenler, minik göğüslü kadınlar için vazgeçilmez bir sütyen modelidir. Göğüsleri hafif büyük gösteren bu sütyenler rahatlıklarıyla da öne çıkıyor.

Straplez sütyen
Straplez sütyenler, yaz aylarının vazgeçilmezlerinden diyebiliriz. Bu sütyenler, askısız ya da düşük omuzlu elbise-bluzlarla rahatlıkla giyilebiliyor.

Push-up sütyen
Push-up sütyenler, göğüsleri yukarı doğru kaldırarak olduğundan bir ya da iki kup daha iri görünmelerini sağlıyor.

U şeklindeki sütyenler
Göğüs kısmı u şeklindeki bu modele göğüs dekolteli kıyafetler için adeta bir kurtarıcı diyebiliriz. Göğüsleri alttan destekleyerek güzel gösteren bu sütyenler, dikişsiz özellikleri ile de her kumaşla rahatça giyinilebiliyor.

Kopçaları yer değiştiren sütyenler
Kopça kısımları çıkan, yer değiştiren ve farklı şekillerde takılabilen bu sütyen modeli, her kıyafetle giyilebilmesi için özel olarak tasarlanıyor. Bu sütyenleri, ister straplez bir bluzla isterseniz de bir gece elbisesinin içine rahatlıkla giyebilirsiniz.

Sporcu sütyeni
Egzersiz yaparken göğüsleri sıkı tutan ve destekleyen sporcu sütyenleri her kadının dolabında olması gereken türden. Hem rahat hem de oldukça kullanışlılar!

Toparlayıcı sütyen
Toparlayıcı sütyenler, büyük göğüslü kadınlar için vazgeçilmez bir modeldir. Göğüsleri olduğundan 1-2 kup daha küçük gösteren bu sütyenler, büyük göğüslü kadınların istedikleri kıyafetleri rahatça giymelerine olanak sağlıyor.

Bandaj sütyen
Bandaj sütyenler, straplez olan modellerle aynı görevi görseler de daha zarif duruşlarıyla her kadının dolabına girmeyi başarıyor. Ayrıca koltuk altı geniş kesimli tişörtlerini içine giyildiğinde oldukça şık duruyor.

Soft cup sütyenler
Soft cup sütyenler, rahatlıkları nedeniyle tercih edilen modellerden biri. Dikiş izi ve tel desteği olmayan bu sütyenler genellikle uyurken tercih ediliyor.

Tişört sütyeni
Belki de en sık giyilen modellerden biri tişört sütyenleri. Her kadının dolabında en az iki tane bulunan bu sütyenler adından da anlaşılacağı gibi ince tişörtler ve gömleklerle giyildiğinde iz yapmıyor. Vücuda oturan ve sıkı duran bu sütyenler, kıyafetinizin üzerinden belli olmuyor ve kusursuz gözüküyor.

Emzirme sütyeni
Emzirme sütyenleri her yeni annenin sahip olması gereken modelden biri. Bu sütyen sayesinde bebeğinizi emzirirken sütyeninizi çıkarmanıza gerek kalmıyor. Emzirme esnasında yalnızca göğüs bölgenizi açmanız yeterli oluyor.

Silikon sütyen
Silikon sütyenler, içindeki yapışkan sayesinde göğsünüze yapışıyor ve göğüslerinizi hafifçe yukarı kaldırıyor. Sırtı açık elbiselerle rahatlıkla giyilen bu sütyenlerin sıcak havalarda terleme yapması gibi küçük bir dez avantajı da olabiliyor.

Yüzücü sütyeni
Rahat modellerden biri de yüzücü sütyenleri. Özellikle yüzücü model atlet ve bluzlarla birlikte rahatlıkla giyilen bu sütyenler, göğüsleri de destekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.