Koyu saçlılara en çok yakışan makyaj stilleri

Makyaj

siyah-sac
Nude ruj – dumanlı gözler, pop ruj – sade gözler, kırmızı ruj – ince eyeliner… Bu 3 ikili koyu renk saçlılara oldukça fazla yakışıyor.

Bu stillerle, göz kamaştırmak istediğiniz günlerde hangi renkleri kullanabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız. Haydi, biraz kontrast oyunu oynayalım!

Koyu renk saçları işlevsel bir arka plan olarak kullanmaya ne dersiniz?

1- Nude ruj – kahve dumanlı gözler
Senenin en gözde trendi nude ruj, koyu renk saçlılarda son derece sofistike duruyor. Hafif bir kahverengi dumanlı göz makyajı ve sade bir kombinasyonla asil bir görünüm elde edebilirsiniz. Bunu yaparken pembe-bej arası bir ruj ve sütlü kahve tonları içeren bir far paletinden yardım alabilirsiniz.

2- Pop ruj – sade gözler
Canlı bir mercan rengi ya da pop pembe, koyu renkli saçlarla mükemmel bir kontrast oluşturuyor! Günlük hayatta bu şeker gibi rujları biraz maskara ve BB kremle birlikte kullanıp göz kamaştıran bir görünüm elde edebilirsiniz. İşin sırrı tenine uygun ruj rengini seçmekte.

3- Kırmızı ruj – ince eyeliner
İnce kuyruklu eyelinerın elegan görüntüsü hiçbir şeyde yok! Kırmızı rujun cazibesi ve klasik görünümüyse en çok esmerlere yakışıyor. İnce eyelinerını günlük kullanmak isterseniz daha mercana dönük bir kırmızı, gece kullanacaksanız ateş kırmızısını tercih edebilirsiniz. Mat bir ruj seçin ya da ruju sürdükten sonra transparan pudrayla rujunuzu mat hale getirin. Çok daha “elit” bir stile sahip olduğunuzu göreceksiniz. Ruj öncesinde kırmızı bir dudak kalemiyle çerçeve çizerseniz işiniz çok daha kolay olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.