Nasıl Sağlıklı Kilo Verebiliriz!

Yaşam

Ender-Saraç-Kilo-Verdiren-Diyet
Ağırlık kaybetme sürecinde amacımız hızlı bir şekilde ağırlık kaybetmekten ziyade uzun vadede yavaş ve sağlıklı bir şekilde zayıflayarak ulaşılan vücut ağırlığını korumak olmalıdır. Burada en önemli husus, yanlış beslenme alışkanlıklarının değiştirilerek kişiye özel sağlıklı beslenme alışkanlığının kazandırılmasıdır. Bu amaç doğrultusunda; Cilt Bakımı,Güzellik Kursu,Estetik ve Güzellik,İzmir Güzellik Salonu,Estetik Güzellik,Selulit tedavi Ankara Güzellik Merkezleri,Cilt Bakım,Güzellik,Makyaj,Cilt Bakımı

Diyet Programına Girmeden Önce Diyetisyenimiz Tarafından;

• Özgeçmişiniz detaylı bir şekilde incelenerek, çocukluğunuzdan itibaren olan süreçte vücut ağırlığınız, beslenme alışkanlıklarınız, aktivite durumunuz, çalışma ve yaşam koşullarınız kayıt edilecektir.

• Klinik bulgularınız gözden geçirilerek, sahip olduğunuz hastalıklar, kullandığınız ilaç veya suplemanlar hakkında bilgi edinilecektir.

• Vücut analiziniz yapılarak vücudunuzdaki kas, kemik, su oranı, yağ, Beden Kitle İndeksi (BKİ) ve Bazal Metabolizma Hızınız (BMH) değerlendirilerek, olması gereken ideal değerler hesaplanacaktır.

• Hedeflenen vücut ağırlığınıza ulaşmanız sizin metabolizmanıza, beslenme alışkanlıklarınıza, hastalık durumuna ve kullanılan ilaçlara göre sadece size özel bir beslenme programı hazırlanacaktır.

• Haftalık görüşmelerle durumunuz takip edilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.