Porselen Fondöten Pürüzsüzlüğü!

Makyaj

porselen-fondoten
Porselen Fondöten Pürüzsüzlüğü!
Porselen fondöten büyüsü tüm bayanlar arasında son yıllarda konuşulan ve etkisi mükemmel bir şekilde görülen mucizevi bir kozmetik ürünüdür.

Özellikle önemli günlerde; gece gezmelerinde, nikah, düğün ve doğum günlerinde kullanılması tavsiye ediliyor. Etkisini özellikle cildi lekeli ve sivilceli bayanların fazlasıyla gördüğü, porselen bebek edasında bir cilde sahip olmanızı sağlayan porselen fondöten kullanıcılarını fazlası ile memnun ediyor.

Porselen Fondöten Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kullanımı sırasında kadınların dikkat etmesi gereken püf noktalar bu mucizevi kozmetik ürününde sonuca daha çabuk ve etkili bir şekilde ulaşmanız için önemli.

– Porselen fondöten cilde uygulanmadan önce; cilt tipinize uygun bir nemlendirici ile cildinizi nemlendirin.

– Nemlenen cildin üzerinde porselen fondötenin yayılması daha kolay olacaktır.

– Porselen fondöteni cildinize isterseniz özel süngeri ile ve ya porselen fondöten fırçası ile sürebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken kullanılan süngerin emici özelliğinin olmaması gerekmektedir. Kozmetik mağazasından özellikle porselen fondöten sürmek için kullanacağınız bir sünger istediğinizi belirtin. Yanlış sünger kullanmanız porselen fondötenin sünger tarafından emilmesine ve cildinize uygulamanın zorluğunu yaşatacaktır.

– Dikkat etmeniz gereken en önemli kuraldan bir diğeri ise porselen fondötenin çok az bir miktarı ile yüzünüzü tamamen kapatabileceğinizdir. Diğer krem fondötenler gibi kullanma hatasına düşerseniz suratınızda en az üç kat porselen fondöten ile kapamış olacaksınız.

Cilt lekelerini, sivilce izlerini ve kırışıklıkları örtmede bir numaralı kozmetik ürünü olan mucizevi porselen fondöten kalıcı makyajlar da da kullanılmaktadır.

Teninizde 24 saatten fazla kalabilen bu ürünün temizlenmesi ise unutmamanız gereken önemli noktalardan biri. Çünkü diğer fondötenler gibi uçup gideceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Makyaj temizleme kremleri ile yüzünüzü temizlemeniz porselen fondötenin temizlenmesi için yeterli değildir. Makyaj temizleme kreminden hemen sonra mutlaka yüz köpüğü ile de bol suyla yıkamalısınız.

Porselen bebek edasında bir makyaj yapmanız gerekiyor ise porselen fondöten kullanmanız yeterlidir. Özellikle sorunlu ciltlerde kullanılan porselen fondöten istediğiniz sonucu almanıza yardımcı olacaktır.

İnternet aracılığı ile satın alabileceğiniz porselen fondöten yurt dışından getirilmektedir. Ancak internetten yapacağınız araştırma ile yurt içinde de bayiliklerini almış mağazaları görebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.