Saç Kaynak Çeşitleri ve Fiyatları

Güzellik

Keratin-Kaynak-Fiyatları
Rüzgarda salınan ışıltılı ve uzun saçlara erişmek o kadar zorluğu yok. Kaynak saç yaptırmak saç uzatmak isteyenlere seçenek çözüm takdim etmeye devam etmekte.
Çeşitli model ve renk çeşitleriyle keratinli saç kaynaklar şu vakitte en çok tercih edilen sıhhatli kaynak saçlardır.

Saç Kaynak Çeşitleri
Günümüzde saç teknolojisi her geçen gün birazcık daha ilerliyor. Çıt çıt postişlerden sonrasında keratin kaynak yapay yolla zahmetsiz ve basit bir biçimde saç uzatmayı temin ediyor. Son zamanda poliüretanlı kaynak sistemi de popülerleşmeye başladı yalnız bu sistemin birazcık daha geliştirilebilmesi icap ediyor.

Bütün bu seçeneklere rağmen; Saçlarını uzatamayan ve seçenek saç ürünleri kullanıyor olmayı tercih edenlerin bir çok hayal kırıklığına uğrayabiliyor.

Kimisi yüksek meblalar ödemesine karşın, saçları her fön çekildiğinde dipten kopabiliyor, kimininse deniz kenarında güneşlenirken eriyen silikonları saç diplerine yapışıyor. Kötü örnekleri fazlalaştırmak olası fakat etrafinızda silikon kaynak yaptıranlar epey güzel bilirler ki, 1-2 ay sonrasında sökülmek mecburiyetinde bulunan silikon kaynak tutamları, aseton içeriği bir kimyasalla sökülürken çok acı verebilir.

Keratinle Saç Kaynak Yaptırmanın Avantajları:
* keratin, saçın hammaddesidir.
* keratin, birleşme noktasına zararlı olmaz.
* 6-8 ay boyu saçta kalabilir.
* İstenen her renge rahatça boyanabilir.
* güneşte, denizde ve saunada dahi erimez.
* sökülürken herhangi bir kimyasal gerekmez.

Saç Kaynak Fiyatları
Hepsinden evvel kaynak zahmetli bir iş. Tahmini 1-2 saat ince ince tutamlar saça monte ediliyor. Taranırken bir zorluk olmaması için ne kadar ince tutam olursa işin ömrü uzadığı gibi, kalitesi de çoğalıyor. Saçlarınızı ne kadar uzun ve gür görmek isterseniz, maliyet de o kadar çoğalıyor.
ücret aralığı 300 ytl ile 1900 ytl arasında değişebiliyor.

Eğer saçlarınız omuzlarınızın üzerinde ise ve tahmini 2 karış uzatmayı düşünüyorsanız, 900 ytl”yi gözden çıkartmalısınız.

Keratin kaynaklarını ortalama 6-8 ay sonrasında çıkarttıktan sonrasında, kendi saçlarınızın hiç zarar görmemiş ve ortalama 8 santim de uzadığını görebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.