Yorgun şiş gözler için hızlı çözümler

Güzellik

gozalti-morluklarindan-kurtulmanin-yollari
Çalışma hayatının yoğunluğu, kimi zaman uykusuz bir gecenin sabahı aynada şişmiş, altı morarmış gözlerle karışılaşırız.
Şişmiş gözleriniz için pratik doğal çözümlerle, etkili sonuçlar elde etmek için ev yapımı doğal yöntemlerden faydalanabilirsiniz.

Bunlardan ilki saltalılık, şişmiş gözlerinizin üzerin soğuk salatalık dilimlerini koyup, 2-3 dakika bekletin. Daha sonra soğuk suyla yüzünüzü iyice çalkalayın, bu işlem sonunda hem gözlerinizin şişi inmiş aynı zamanda cildiniz canlanmış olur. Salatalığın anti-oksidan özelliğinden dolayı, en inatçı cilt sorunlarını için yaygın olarak kullanıldı gibi göz kapağı şişliğinde çok etkin bir uygulamadır.

Süt tarihten beri kadınların güzelleşmesine hizmet eden etkin bir silahtır. Bir kabın içine biraz soğuk süt döküp, pamuk batırın, sonra kapakların üzerine pedi yerleştirin, en az 5-6 dakika orda tutun. Süt doğal bir yatıştırıcı etkiye sahip olduğundan gözlerinizin şişleri inerken cildiniz ipeksi bir görünüş sağlar.

Çilek kış, yaz bulunan bir meyve, buzdolabında bir çilek koyun ve bir gece bırakın. Sabahları göz kapaklarınızın üzerine yerleştirin, çilek, güçlü bir anti-oksidan etkiye sahip, bu nedenle şişlik ve şişlik mücadele için en iyi yöntemlerden biridir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.