Yüz Kırışlığı İçin Özel Maskelerimiz

Güzellik

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA
Yüzünüzde ki kırışlıklardan rahatsızmısınız o zaman bu vereceğimiz maske tam size göre düzenli kullandığınız taktirden kısa süre içerisinde farkı anlayacaksınız. Kozmetik firmalarının söyletileri ve reklamlarına aldanan kadınlar bu firmaların büyümesinde çok katkı payına sahipsinizdir.

Yüzde meydana gelen kırışıklığın temel sebebini çözümlememiz lazımdır. Bu çözümleme ise genelde herkeste görünen yaşlılık belirtileriden dolayı kaynaklanmaktadır. Aksi bir durumda ise geçmiş dönemlerde ki yaşanmışlığın hatıralarıdır. Hangi kadına sorsanız yaşlanmayı ve kırışlılığı asla istemezler ama bunları istemeyen kişilerde kırışık bir cilde sahip olmak için yaptıkları tetikleyicileri ise Stres,alkol, düzensiz ve sağlıksız beslenme, sigara gibi cildin erken yaşlanmasına sebep olan diper bütün faktörlere yönelinmektedir.
Yüzünüz de ki kırışıklık için maske alırken cilt yapınıza uyan ve dermatologlar tarafından önerilen ve bilinen bir ürün olması hususunu göz önünde bulundurmanızda artı faydalar olucaktır. Fakat birçok kadın evde bulunan malzemelerle kendi kendine maske yapmayı tercih ederler.(salatalık elma kabuğu vs.)

Yüz kırışıklığı için sizler için en faydalı maskeleri araştırdık. İster esmer ister beyaz tenli bir cilde sahip olmanızda hiç bir sorun olmaz.

Yüz Kırışlığı İçin sitemizin Özel Maskesi;
1 adet soyulmuş elma ve 3 yemek kaşığı kaymağı birbiri arasında karıştırın. Ve bu karışımı yüzünüze göz kapağı altından sürünüz. Yaklaşık 20 dakika yüzünüz de durduktan sonra temiz ve yumuşak bir havlu ile ılık suda durulayınız. Kaymağın amacı cildinizi yumuşatarak nemlendirecek ve cildinize esneklik verecektir. Kırışıklıklar için kaymak çok etkili bir malzemedir. Diğer bir malzememiz ise elma ise cildinizi diri tutacaktır. Haftada bir kere uygularsanız bu en az 3 hafta içinde belirtileri fark edeceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.