Toplam 14 Kategori 4079 yazı ve 123 Yorum bulunmaktadır. Diyet, cilt bakımı, makyaj, moda, estetik gibi konularda güncel makaleler

SPONSORLARIMIZ

Vücut çatlaklarına iyi gelen yağlar

NOT : Bu yazının içeriği ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz. Uygulamalarınızı anlatabilir böylelikle diğer arkadaşlarımıza yardımcı olabilirsiniz.

Vücut çatlaklarına iyi gelen yağlar
Vücut çatlakları çoğu kadının sorun yaptığı ciddi konulardan biridir. Doğal yağlar kullanarak çatlakların oluşmasını önleyebilirsiniz.

Vücut çatlaklarına iyi gelen yağlar:

Kakao yağı:

Nemlendirici olarak kakao yağı kullanın. Düzenli kullanım çatlakların önünü alacaktir.

Aloe Vera:

Aloe Vera cilt yenileyici özelliğiyle bilinen bitkilerden biridir. Hücreleri yenileyen aloe çatlarla mücadelede de en iyi yöntemlerden sayılır.

E Vitamini:

E vitamini cildi yenileyici özelliğe sahiptir. E vitamini serumu veya E vitaminli sabununu her gün çatlak olan bölgeye uygulayın. Zamanla etkisini hissedeceksiniz.

Lavanta yağı:

Yatıştırıcı etkisi nedeniyle tercih edilen lavanta yağının diğer özelliği de çatlakların tedavisinde kullanılmasıdır. Çatlakların olduğu bölgeye her gün masaj yaparak uygulayın. Etkisini kısa sürede hissedeceksiniz.

Facebook Paylaş - Twitter Paylaş - FriendFeed Paylaş - RSS Takip Et
  • » Sitemizde cilt bakımı, saç bakımı, el bakımı, yüz bakımı ve vücut bakımı ile ilgili alanında uzman ve doktorların sağlık ve güzellik üzerine makaleleri bulunmaktadır. Bu makaleler çeşitli dergi, gazete, kişilerin kendi blogları ve televizyonda yayınlanan programlardan derlenmiş olup sadece bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır. Tavsiyelerin kullanılması sonucu oluşabilecek her türlü durumdan kozmikbakim.com sitesi sorumlu değildir. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde derhal doktorunuza danışınız.
    Diyarbakır Evden Eve