Bacak tüylerini almak için en doğru zaman

Güzellik

sutun-gibi-bacaklar
Bacağınızın arkasında ağrı hissediyorsanız, bacaklarınızı tıraş etme zamanınızı değiştirmeniz hayatınızda büyük bir fark yaratacak. Çünkü vücut ısınızla bacaklarınızı tıraş etme arasında bağlantı var.

Aşırı ve istenmeyen tüylerden kurtulma zamanı geldiğinde birkaç seçenek bulunur. Tüy dökücü kremler kötü kokuludur ve acı verir. Bir diğer seçenek ise ağdadır. Lazer epilasyon ise parası ve zamanı bol olanlar için geçerli.

Mirror’da yer alan habere göre; yeni haberler bacaklarınızı yanlış zamanda tıraş ettiğinizi ortaya çıkardı.

En doğru zaman: Yatmadan önce
Güzellik uzmanlarına göre; bacaklar için en iyi tıraş zamanı; sabahleyin duş sırasında tercih edenleri üzecek ama gece yatmadan öncedir. Bu, en düzgün sonuca ulaşmanızı sağlar.

Bacaklarınızı sabah duş yaparken tıraş ederseniz; vücut ısınız yükselir ama dışarı çıktığınızda soğur. Bu da cildinizi ve gözeneklerinizi sıkılaştırır ve bacaklarınızda gün boyu karıncalanma hissi oluşturur.

Eğer bacaklarınızı gece tıraş ederseniz; bacaklarınız daha sıcaktır ve belli belirsiz şişer. Sabah kalktığınızda ise küçük kıl folikülleri geri çekilir ve kıl kökleri belli olmaz. Bu yüzden bacaklarınızın daha yumuşak olması için bacaklarınızı tıraş etmeyi gece saatlerine bırakmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.