Bal köpüğü saç rengi nasıl elde edilir?

Güzellik


Bal köpüğü saç rengi elde etmek için en uygun karışım kahve köpüğü ile altın sarısı tonlarını karıştırmaktır.Son zamanların moda renklerinden olan bal köpüğü saç rengini tutturmak kolay bir iş değildir. Özellikle evde denenen karışımlar genellikle hüsranla sonuçlanabiliyor. Bu nedenle kadınlar bal köpüğü saç rengi için çoğunlukla kuaförlerine koşuyorlar. Ancak, birkaç püf noktası ve doğru renk kombinasyonları ile göz alıcı ve etkileyici bal köpüğü saç rengini tutturabilmek mümkündür.

Öncelikle piyasada her bal köpüğü rengi diye saçılan ürüne itibar etmemek gerekiyor. Bu boyalar alınıp güvenle kullanıldıktan sonra ortaya çıkan turuncu renk bir şok yaşatabiliyor. Bilmek gerekir ki, bal köpüğü saç rengi ne açık ne de koyu olmalıdır. İşte size bal köpüğü saç rengi elde etmenin yolları:

Bal köpüğü rengi elde etmek için en uygun karışım kahve köpüğü ile altın sarısı tonlarını karıştırmaktır. Koyu saçlı kadınlar içinse uygun renk olarak küllü kahve saç boyası ile açık soru tonlarını karıştırmak bal köpüğü rengi verir. Yine bal köpüğünü en iyi taşıyan en iyi saç uzunluğunun orta boy saç olduğunu söylemek gerekir.

Bal köpüğünün en yakıştığı tenler bronz tenli kadınlardır. Bakımı zor bir renk olsa da, bu tip tene sahip olan kadınların bal köpüğünü kullanmaları gerekir. Eğer ki, ten açıksa saç rengi daha çok bal kahve tonları karıştırılarak elde edilmelidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.