Erkekleri kıskandırmanın 5 yolu

Yaşam

kadin-cinsellik

Onu kıskandırmaya çalışıyorsunuz, nedeni önemli değil. Belki istediğinizi elde etmek için, belki size hissettirdiklerini ona yaşatmak için, belki sadece sevildiğinizi ve ilgilenildiğinizi onaylamak için. Merak etmeyin, birini kıskandırmak istiyorsanız bunu başarırsınız. Ancak sınırlarınızı iyi belirleyin.

Aslına bakarsanız, bu davranış ahlaki açıdan olgun birinin yapacağı bir davranış değildir. Ancak şimdi hedefiniz olan yolda yürümeniz gerektiğine göre, doğru olanı yapmakla ilgili tüm konuşmayı atlıyoruz öyle değil mi?

Bazen ilişkilerde küçük oyunlara başvurmak gerekir, aslında hepimizin içinden böyle ufak oyunlar oynamak geçiyor, hadi itiraf edin. Kirli olduğu kadar eğlenceli olan bu oyunların, ilişkinize bazı heyecanlar kattığı da bir gerçek ama dediğim gibi, sınırlarınızı iyi belirlemelisiniz.

Flört etmek
Basit görünmeyin, işi ucuzlaştırmayın ama küçük bir flört, onun size sıkı sıkıya sarılmasına neden olabilir. Gülümseyerek bir tezgahtarla sıcak bir sohbete girmek, taksi şoförüyle bile konuşmak bazen flört oyununa dahil olabilir. Sizin hala beğenildiğinizi fark ettiğinde, aklını başına alacaktır.

Eski erkek arkadaş
Arkadaşlarınızla birlikteyken çok rastlantısal olarak, tesadüfen(!) onun adının anılması mümkün olabilir mi? Adının o ortamda geçmesinin sebebi, en yakın arkadaşınızı arayıp sizi sormuş olması olabilir mi? Başka bir yöntem ise, eski sevgilinizin adını yanlışlıkla yeni sevgilinize söylemenizdir ki; burada biraz risk olduğunu kabul ediyorum. Karşınızdaki makul ve olgun bir adamsa, pek üstünüze gelmeyecektir ama diğer seçenek başınıza bela açabilir.

Kızlarla felekten bir gece
Çok spontane gelişmiş ve dürtüsel bir durum, kızlarla aniden gelişen bir kararla dışarı çıktınız. Ona önceden haber veremediniz çünkü planlı değildi. İlk aradığında gürültülü olan mekanın içinden durumu izah edecek biçimde konuşun ama fazla ayrıntı vermeyin. Kızlarla eğleniyorsunuz ve onu çooook seviyorsunuz. Sonraki aradığında ise, pistte dans ettiğiniz için telefonu duymamışsınız. Ancak asla kötü bir şey yapmıyorsunuz. Sadece arkadaşlarınızla eğlenceli bir gece geçirdiniz ve o kadar keyif aldınız ki, en kısa zamanda yine yapmayı konuştunuz.Dikkatli olun!

Meşgul
Telefonunuzu birkaç saat için kapatsanıza! Mesela öğle yemeği ve devam eden birkaç saat boyunca… İş yerinde çekmeceye koymuştunuz. Orada unutmuşsunuz yemeğe çıkarken, şarjı bitmiş. Sizin de aklınız çok meşguldü işle, bakmamışsınız. Bu basit birkaç saatlik kapanan telefon veya birkaç saat telefona cevap verememek, onun aklından neler neler geçmesine sebep olacaktır.

Bu kadar erkek nereden geldi?
Yapacağınız bir basit organizasyon var. Yakın olduğunuz 5-6 erkek arkadaşınızı arayın ve bir akşam bowling oynamaya veya sinemaya veya evde sessiz film oynamaya davet edin. Sevgilinizle birlikte bu eğlenceye katılın ve sevgilinizin yalnız hissetmemesine özen gösterin. Bedensel olarak ve ilgi anlamında onunla olun. Ancak bu kadar erkekle de sohbetiniz ve arkadaşlığınızın biraz rahatsız edici olduğunu kabul edin. İnsanın aklına gelir değil mi; bu kadar erkek nereden geliyor?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.