Vücut tipine göre mayo seçimi!

Moda

2015-mayo-bikini
Mayo alışverişi çoğu kadının korkulu rüyasıdır. Kendini formda hissetmediği anda hangi mayoyu giyerse giysin yakışmadığını düşünür. Küçük ipuçlarıyla vücudunuza uygun olan mayoyu seçmek mümkün.

Armut vücut şekli
Beyonce, Jennifer Lopez, gibi kalça kısmı kıvrımlı olan kadınlar gibiyseniz eğer; mayokiniler tam size göre. Mayokiniler dışında yüksek bel bikiniler ya da kalın kenarlı mayolarda size uygun.

Geniş omuzlu
Eğer geniş omuzlara sahipseniz, bikini üstünüzü seçerken büstiyer gibi olan modellerden seçebilirsiniz. Balenli ya da kalıplı modelleri tercih ederken fırfır ve abartlı süslü olanlarından kaçının.

Dar omuzlu
Kate Hudson gibi dar omuzlu ve küçük göğüslü kadınsanız eğer desenli, fırfırlı, derin dekolteli olan modelleri tercih etmelisiniz.

Atletik vücut şekili
Cameron Diaz, Jessica Biel, Jennifer Aniston gibi vücuda sahipseniz eğer, yüksel bel mayon altı kullanabilirsiniz. Kalın bantlı olanlar da tercihleriniz arasında mutlaka olmalı.

Karın gizleyen mayo modelleri
Karın bölgesini gizlemek için uygun olan bu mayoları elma tip vücuda sahip kadınlar giyebilir. Püsküllü, yüksek bel ve büzgülü dikişleri olan mayolar karın bölgesini kusursuzca gizleyebilir. Bu şekilde olanları tercih etmek istemezseniz iki parça olan, üst kısmı sıradan bikiniye göre daha tişört gibi görünen modelleri tercih edebilirsiniz.

Kıvrımlı hatlar
Kim Kardashian, Scarlet Johansson ve Christina Hendricks gibi vücuda sahipseniz kıvrımlı hatlarınız var demektir. Bel oyuntusunu daha çok ortaya çıkarmak için belden kemerli mayo modelleri seçmelisiniz. Dikkatleri köprücük kemiğine çekmek isteyebilirsiniz bu sizin vücut tipine en uygun olan tüyo. Bu sebeple omuz detaylı, boyundan bağlamalı ya da straplez modelleri size uygun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.