Göğüs Bakımı – Masajı

Egzersiz

gogus-bakimi
Biz kadınlar; vücudumuza da yüzümüze de bakım yapmayı çok önemseriz. Güzel görünmenin sırrı kadının güzel yanlarını ön plana çıkarmayı bilmesinde gizlidir. Hiçbir kadın selülitli bacaklar ve sarkık göğüslerle yaşamayı istemez. Ayrıca vücudun diğer bölgeleri; eller, ayaklar, tırnaklar, boyun hepsi özel bakım ister. Güzel bir vücuda sahip olmak sanıldığı kadar da zor değildir. Bakım için kolay bazı doğal yöntemleri uygulayabilirsiniz. Biz de sizler için göğüs bakımı yöntemlerinden bahsetmek istiyoruz. kadinlarsitesi.com

Göğüslerin gelişimi ve güzelliği için masaj uygulayabileceğiniz bölgeler; göğüs, boyun ve omuzlar.

İlk olarak avuç içlerinizi göğsünüzün üzerine koyun ve sağ elinizi saat yönünde, sol elinizide tam ters yönde çevirin, göğüslerinizi ovun.

Boynu için; nefes borusunun üzerine uygulanacak masaj troid bezlerinin çalışmasını ve troid salgınısı etkiler böylece göğüsler gelişir.

Elinize bir havlu alın ve çamaşır sıkar gibi bükün. Bu egzersizi ilk gün yirmi defa, sonraki günlerde onar onar arttırarak sayıyı yüze kadar çıkarın.

Özellikle göğüslerinize yaptığınız masajı sık sık uygulayın. Hatta bu masajı göğüs güzelliği için özel olarak satılan jel ve kremlerde kullanılarak uygulandığında kısa zamanda istediğinz güzel göğüslere kavuşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.